Ja miałem tak
pomagałem jednemu koledze na kartkówce z Angola właściwie całą za niego napisałem bo pani nie patrzyła i on dostał odemnie lepszą ocenę ja miałem 4 on 6
Podobnie z pracą jeden będzie np. kraść lub prowadził jakieś przekręty a drugi będzie uczciwie chodził do pracy.
Zgadnij który będzie mieć więcej pieniędzy? Rzecz jasna ten co na lewo prowadzi interes. Więcej się wzbogaci na cudzej krzywdzie podobnie jak w szkole przy ściąganiu takie jest życie.
@dustin2001: ale on chce coś wiedzieć i mieć z tego korzyści. Może teraz dostanie 3 a ktoś kto ściąga 5, ale umiejętności na 3 są lepsze niż kłamstwo na 5.
@SurMix: Ale posiadanie wiedzy to nie wszystko.
Czasem ktoś chce też uczciwej rywalizacji.
Zniechęcałoby mnie do nauki to, że wiele osób ściąga, a ja tego nie robię, a takich osób się znajdzie sporo.
@Monster_: Hm, a jakby każdy ściągał na zdalnych w klasie ale różnie tak nie że 100% bo to nierel, to by nikt nie miał lepiej/gorzej
Z tym że mało by się pamiętało, choć w przypadku niektórych przedmiotów to bez znaczenia bo i tak zaraz zapomnisz a do końca życia tej wiedzy nie użyjesz
Kiedy robisz sama pracę domową, wysyłasz na grupę, jak pani sprawdzi, okazuje się, że pomyliłaś się w jednym czy dwóch przykładach, pani mówi, że wszyscy, którzy tak mieli, ściągali i nie dostaną oceny
Smutek
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2021, 15:40
bo chyba zostanę nauczycielką żeby móc wkółko wstawiać 1
Odpisz
6 kwietnia 2021, 07:01
Ja mam podobny podpis:
Gdy uczciwie czekasz na przejście mema na główną, a ziomek z multikontem lajkujący wszystkie swoje obrazki przechodzi szybciej.
Odpisz
1 lutego 2021, 16:20
Ja miałem tak
pomagałem jednemu koledze na kartkówce z Angola właściwie całą za niego napisałem bo pani nie patrzyła i on dostał odemnie lepszą ocenę ja miałem 4 on 6
Odpisz
9 lutego 2021, 11:52
@rysiu311: znam ten ból (czerwony bór)
Odpisz
8 lutego 2021, 08:19
Szkoła to dżungla, przetrwają najsprytniejsi
Odpisz
8 lutego 2021, 01:39
dlatego że nauczycielka go nie przyłapała i dostał dobrą ocenę
Odpisz
8 lutego 2021, 01:15
Aż za dobrze znam to uczucie :(
Odpisz
8 lutego 2021, 00:34
Podobnie z pracą jeden będzie np. kraść lub prowadził jakieś przekręty a drugi będzie uczciwie chodził do pracy.
Zgadnij który będzie mieć więcej pieniędzy? Rzecz jasna ten co na lewo prowadzi interes. Więcej się wzbogaci na cudzej krzywdzie podobnie jak w szkole przy ściąganiu takie jest życie.
Odpisz
8 lutego 2021, 00:23
Bo życie jest nie fair
Odpisz
7 lutego 2021, 22:02
Życie k....skie
Odpisz
7 lutego 2021, 22:00
Rel raz kolega, który ściągał ode mnie dostał lepszą ocenę
Odpisz
7 lutego 2021, 21:34
To zawsze można naskarżyć, że ktoś ściąga i problem z głowy.
Jak chcesz grać uczciwie, to ciągaj innych na dno.
Jak chcesz się dostosować, to oszukuj.
Odpisz
8 lutego 2021, 01:50
@dustin2001: ale on chce coś wiedzieć i mieć z tego korzyści. Może teraz dostanie 3 a ktoś kto ściąga 5, ale umiejętności na 3 są lepsze niż kłamstwo na 5.
Odpisz
8 lutego 2021, 08:17
@SurMix: Ale posiadanie wiedzy to nie wszystko.
Czasem ktoś chce też uczciwej rywalizacji.
Zniechęcałoby mnie do nauki to, że wiele osób ściąga, a ja tego nie robię, a takich osób się znajdzie sporo.
Odpisz
1 lutego 2021, 13:49
To jakby płakać że ktoś ma lepszą ocenę bo się uczył a ty nie
Odpisz
1 lutego 2021, 13:55
@NormalnyCzlowiek: No nie do końca, bo Ty się uczyłeś, a kolega nie.
Odpisz
1 lutego 2021, 13:56
@Monster_: ale lepiej wykorzystał okazję do zdobycia lepszej oceny
Odpisz
1 lutego 2021, 13:59
@NormalnyCzlowiek: Właśnie, wykorzystał okazję. To tylko pokazuje, że nie opłaca się być uczciwym, a o to chodzi w tym memie
Odpisz
1 lutego 2021, 14:34
@Monster_: Hm, a jakby każdy ściągał na zdalnych w klasie ale różnie tak nie że 100% bo to nierel, to by nikt nie miał lepiej/gorzej
Z tym że mało by się pamiętało, choć w przypadku niektórych przedmiotów to bez znaczenia bo i tak zaraz zapomnisz a do końca życia tej wiedzy nie użyjesz
Odpisz
1 lutego 2021, 13:47
Kiedy robisz sama pracę domową, wysyłasz na grupę, jak pani sprawdzi, okazuje się, że pomyliłaś się w jednym czy dwóch przykładach, pani mówi, że wszyscy, którzy tak mieli, ściągali i nie dostaną oceny
Smutek
Odpisz
1 lutego 2021, 13:46
rel
Odpisz
1 lutego 2021, 13:48
@Bartolinise: ktoś mówi, że nie rel
Odpisz
1 lutego 2021, 13:52
@TediousCardGames: no cóż, przecież jakiś losowy jejak wie o mnie więcej niż ja sam.
Odpisz