Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar deeementor

12 kwietnia 2021, 15:40

bo chyba zostanę nauczycielką żeby móc wkółko wstawiać 1

Avatar Jestem_fajny

6 kwietnia 2021, 07:01

Ja mam podobny podpis:
Gdy uczciwie czekasz na przejście mema na główną, a ziomek z multikontem lajkujący wszystkie swoje obrazki przechodzi szybciej.

Avatar rysiu311

1 lutego 2021, 16:20

Ja miałem tak
pomagałem jednemu koledze na kartkówce z Angola właściwie całą za niego napisałem bo pani nie patrzyła i on dostał odemnie lepszą ocenę ja miałem 4 on 6

Avatar ty1an_yt

9 lutego 2021, 11:52

@rysiu311: znam ten ból (czerwony bór)

Avatar siudrak

8 lutego 2021, 08:19

Szkoła to dżungla, przetrwają najsprytniejsi

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2021, 01:39

dlatego że nauczycielka go nie przyłapała i dostał dobrą ocenę

Avatar Karlitos

8 lutego 2021, 01:15

Aż za dobrze znam to uczucie :(

Avatar non9e__

8 lutego 2021, 00:34

Podobnie z pracą jeden będzie np. kraść lub prowadził jakieś przekręty a drugi będzie uczciwie chodził do pracy.
Zgadnij który będzie mieć więcej pieniędzy? Rzecz jasna ten co na lewo prowadzi interes. Więcej się wzbogaci na cudzej krzywdzie podobnie jak w szkole przy ściąganiu takie jest życie.

Avatar Gryficowa

8 lutego 2021, 00:23

Bo życie jest nie fair

Avatar Chryzanten_Zlocisty

7 lutego 2021, 22:02

Życie k....skie

Avatar Alfa7

7 lutego 2021, 22:00

Rel raz kolega, który ściągał ode mnie dostał lepszą ocenę

Avatar dustin2001

7 lutego 2021, 21:34

To zawsze można naskarżyć, że ktoś ściąga i problem z głowy.
Jak chcesz grać uczciwie, to ciągaj innych na dno.
Jak chcesz się dostosować, to oszukuj.

Avatar SurMix

8 lutego 2021, 01:50

@dustin2001: ale on chce coś wiedzieć i mieć z tego korzyści. Może teraz dostanie 3 a ktoś kto ściąga 5, ale umiejętności na 3 są lepsze niż kłamstwo na 5.

Avatar dustin2001

8 lutego 2021, 08:17

@SurMix: Ale posiadanie wiedzy to nie wszystko.
Czasem ktoś chce też uczciwej rywalizacji.
Zniechęcałoby mnie do nauki to, że wiele osób ściąga, a ja tego nie robię, a takich osób się znajdzie sporo.

Avatar NormalnyCzlowiek

1 lutego 2021, 13:49

To jakby płakać że ktoś ma lepszą ocenę bo się uczył a ty nie

Avatar Monster_

1 lutego 2021, 13:55

@NormalnyCzlowiek: No nie do końca, bo Ty się uczyłeś, a kolega nie.

Avatar NormalnyCzlowiek

1 lutego 2021, 13:56

@Monster_: ale lepiej wykorzystał okazję do zdobycia lepszej oceny

Avatar Monster_

1 lutego 2021, 13:59

@NormalnyCzlowiek: Właśnie, wykorzystał okazję. To tylko pokazuje, że nie opłaca się być uczciwym, a o to chodzi w tym memie

Avatar Towarzysz777

1 lutego 2021, 14:34

@Monster_: Hm, a jakby każdy ściągał na zdalnych w klasie ale różnie tak nie że 100% bo to nierel, to by nikt nie miał lepiej/gorzej

Z tym że mało by się pamiętało, choć w przypadku niektórych przedmiotów to bez znaczenia bo i tak zaraz zapomnisz a do końca życia tej wiedzy nie użyjesz

Avatar TediousCardGames

1 lutego 2021, 13:47

Kiedy robisz sama pracę domową, wysyłasz na grupę, jak pani sprawdzi, okazuje się, że pomyliłaś się w jednym czy dwóch przykładach, pani mówi, że wszyscy, którzy tak mieli, ściągali i nie dostaną oceny
Smutek

Avatar Bartolinise

1 lutego 2021, 13:46

rel

Avatar TediousCardGames

1 lutego 2021, 13:48

@Bartolinise: ktoś mówi, że nie rel

Avatar Bartolinise

1 lutego 2021, 13:52

@TediousCardGames: no cóż, przecież jakiś losowy jejak wie o mnie więcej niż ja sam.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Fajnie że odpowiedzieli

Równi i równiejsi

Jeszcze jak

Za co ta premia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka