@Mikrus19: Stary model butów operacyjnych, jeszcze z PRLu. Teraz na bloku używa się podobnych, też na wysokiej podeszwie, ale całe z silikonu. Trochę jak "kroksy" ale bez paska do włączania trybu bojowego i bez dziur, coby krew nie kapała na skarpetki.
A co do wygody, to nie wiem, jak te stare, ale nowym model jest taki nawet, nawet. Trzeba się tylko przyzwyczaić.
@Bendy_Pl: ach, nie ma to jak boomerzy z rodziny na Facebooku. Moja ciocia się ostatnio oburzyła, jak napisałem komentarz pod postem "Jakim żulem dzisiaj jesteś" XD
Komentarze
Odśwież7 lutego 2021, 23:03
Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego na chirurgii chodzą w takich butach. Przecież to musi być okropnie niewygodne....
Odpisz
23 czerwca 2022, 22:25
@Mikrus19: Stary model butów operacyjnych, jeszcze z PRLu. Teraz na bloku używa się podobnych, też na wysokiej podeszwie, ale całe z silikonu. Trochę jak "kroksy" ale bez paska do włączania trybu bojowego i bez dziur, coby krew nie kapała na skarpetki.
A co do wygody, to nie wiem, jak te stare, ale nowym model jest taki nawet, nawet. Trzeba się tylko przyzwyczaić.
Odpisz
8 lutego 2021, 16:57
Mi się tylko podoba pomysł dla pediatry
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2021, 09:08
Stomatologia
Odpisz
2 lutego 2021, 12:26
Ku*wa co to za cursed
Odpisz
7 lutego 2021, 23:02
@Towarzysz777: To jest okropne....
Odpisz
7 lutego 2021, 23:03
@Mikrus19: To jest okropne²
Co za zło
Odpisz
8 lutego 2021, 07:59
Odpisz
8 lutego 2021, 01:40
nie rozumiem w ogóle tego mema z butami
Odpisz
2 lutego 2021, 08:58
Chciałam być psychiatrą . . podziękuje
Odpisz
2 lutego 2021, 08:59
@Glisda: nie ma za co XD
Odpisz
2 lutego 2021, 09:02
@Bendy_Pl: Dzięki za zniszczenie mi marzeń qwp
Odpisz
2 lutego 2021, 09:03
@Glisda: zawsze do usług
Odpisz
7 lutego 2021, 23:00
@Bendy_Pl: profilowe adekwatne do tematu
Odpisz
7 lutego 2021, 23:01
@BDMVIP: a co to za postać?
Odpisz
7 lutego 2021, 23:03
@Bendy_Pl: Włoski kompozytor wczesnego baroku Claudio Monteverdi
Odpisz
7 lutego 2021, 23:03
@BDMVIP: aha....
Odpisz
7 lutego 2021, 23:05
@Bendy_Pl: ale chodziło mi o twoje profilowe
Odpisz
7 lutego 2021, 23:06
@BDMVIP: ładne wiem, miałem je kiedyś na fb ale babcia się wystraszyła że mam depresje czy coś i musiałem zmianić
Odpisz
7 lutego 2021, 23:09
@Bendy_Pl: ach, nie ma to jak boomerzy z rodziny na Facebooku. Moja ciocia się ostatnio oburzyła, jak napisałem komentarz pod postem "Jakim żulem dzisiaj jesteś" XD
Odpisz