Doceniajmy starania takich osób
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Rel
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2025, 11:11
Rel
Odpisz
2 maja 2021, 16:49
Ja przeczytałem „Doceniajmy srania takich osób”
Odpisz
24 kwietnia 2021, 19:45
Reeeel bardzo... Niech mnie ktoś przytuli
Odpisz
24 kwietnia 2021, 19:53
@janektoziomal: *tulu tulu*
Odpisz
24 kwietnia 2021, 19:55
@janektoziomal: *przytula*
Odpisz
24 kwietnia 2021, 19:55
@Nejle: jesteś gorąca jak moje masło
Odpisz
24 kwietnia 2021, 19:57
@Foxelo: Czyli że jestem zimna i przed chwilą wyjęta z lodówki?
Odpisz
24 kwietnia 2021, 20:00
@Nejle: chcesz może trochę popisać? ...
Odpisz
24 kwietnia 2021, 20:00
@Nejle: moje masło leży 8 dni na słońcu
Odpisz
24 kwietnia 2021, 20:01
@Foxelo: chcesz może popisać? ...
Odpisz
24 kwietnia 2021, 20:04
@janektoziomal: Jasne, możemy popisać jak chcesz
Odpisz
24 kwietnia 2021, 20:04
@Foxelo: Twoje masło chyba nie nadaje się już do spożycia
Odpisz
24 kwietnia 2021, 20:11
@Nejle: napisałem chyba...
Odpisz
25 kwietnia 2021, 08:51
@janektoziomal: *Tulu Tulu*
Odpisz
25 kwietnia 2021, 10:23
@pawelec323232e2: dziękuję <33
Odpisz
25 kwietnia 2021, 19:00
@Nejle: jesteś hot jak pieczeń mojej babci
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2021, 20:47
Żyję tylko z dwóch powodów :c
Odpisz
25 kwietnia 2021, 08:23
@pawelec323232e2: ja z jednego
Odpisz
25 kwietnia 2021, 08:38
@y0xhlztixyotisy9zifR: żyjesz?
Odpisz
25 kwietnia 2021, 08:38
@pawelec323232e2: na razie tak
Odpisz
25 kwietnia 2021, 08:39
@y0xhlztixyotisy9zifR: ,,Na razie"
Odpisz
25 kwietnia 2021, 08:39
@pawelec323232e2: hehe
Odpisz
24 kwietnia 2021, 19:15
rel, nie umiem robić memów
Odpisz
24 kwietnia 2021, 19:14
Prowadzenia was do skarbu którego sam nie mogę osiągnąć
Odpisz
24 kwietnia 2021, 18:05
Dlatego nawet tym słabym daje łapkę w górę
Odpisz
24 kwietnia 2021, 18:36
@Joanna789: Bo tak robią bohaterowie.
Odpisz
20 kwietnia 2021, 21:11
Nie Rel, nawet nie próbuję kogo kolwiek rozbawić bo się was nie da rozbawić
Odpisz
24 kwietnia 2021, 18:33
@OwOcomedy: rel
Odpisz
20 kwietnia 2021, 19:58
Wow Rel w h00j
Odpisz
20 kwietnia 2021, 19:49
Odpisz
20 kwietnia 2021, 19:43
rel
Odpisz
20 kwietnia 2021, 19:31
Ja nie próbuję nikogo rozbawić, może dlatego moje memy są tak ch*jowe
Odpisz
20 kwietnia 2021, 19:30
Jest też opcja że ktoś zrobił ...jowego meme po prostu lol
Odpisz
20 kwietnia 2021, 19:29
Odpisz
20 kwietnia 2021, 19:28
Potężny rel
Odpisz