Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AmogusFan

23 listopada 2021, 22:55

W drugiej wojnie było na odwrót xD

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2021, 19:45

Ten bolszewik za Rosją

Avatar IkarAviator

17 listopada 2021, 18:49

Wzięte z postu na kanale Wojna idei?
(Jak coś to nie zarzut. Op ma prawo wziąć stamtąd mema, tylko by się w źródle przydało)

Avatar Godylos5

17 listopada 2021, 18:44

Finlandia też

Avatar
Mametchi_Pro_Student

17 listopada 2021, 16:09

Prawda.

Avatar Kindero

17 listopada 2021, 14:23

Widziałem to kiedyś w wersji angielskiej chyba lipiec

Avatar kajba

17 listopada 2021, 09:07

I ci bolszewicy za Rosją.

Avatar Blaylock1

17 listopada 2021, 11:31

@kajba: Bolszewicy nawet nie byli Rosjanami. Dopiero niedawno się dowiedziałem.

Avatar kajba

17 listopada 2021, 14:14

@Blaylock1: No tak

Avatar Darwidx

16 listopada 2021, 17:42

USA po każdej wojnie światowej:

Avatar CzerwonyPoniacz

16 listopada 2021, 23:05

@Darwidx: USA po wojnie z Wietnamem

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2021, 11:58

@CzerwonyPoniacz: Nie rel. Cel został osiągnięty, a że celem był rozwój i bogactwo przemysłu zbrojeniowego to już inna sprawa.

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2021, 11:56

A gdzie Czechosłowacja? Gdzie Łotwa? Gdzie ...? A no tak. Tylko Polska wykrwawiała się by zdobyć to co inni dostali bez ofiary krwi.

Avatar Kuman

16 listopada 2021, 18:07

Litwa, Łotwa, Estonia i Finlandia raczej też były zadowolone.

Avatar seba27113

17 listopada 2021, 10:10

@Kuman: Na jakieś kilka dni bo Lenin deklarował wojnę Estoni już 18 listopada.

Avatar starmagedon

16 listopada 2021, 16:45

polska po II wojnie światowej do dziś:

Avatar
DzikiZbik

17 listopada 2021, 09:10

@starmagedon: Niestety...

Avatar Boberek00

16 listopada 2021, 16:44

Przynajmniej jeden zadowolony

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Przerwa na herbatkę

Nieuczciwa ocena

Nie są aż takie pyszne

Powodzenia

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka