Która to godzina? Pora na CS'a
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Z klasą się trzeba urodzić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2023, 01:34
Odpisz
27 maja 2022, 07:27
No cóż, ja przez ostatnie trzy dni siedziałam do pierwszej nad ranem i się uczyłam
Odpisz
27 maja 2022, 14:38
@Loginamika04: Chwali ci się.
Odpisz
29 maja 2022, 00:33
@Loginamika04: przez takich ludzi jak ty brakuje motywacji dla innych. Bo jak byś siedziała do jakieś normalnej godziny, to wtedy świat by dał te 3-4 godzinki komuś innemu. A tak zabrałaś je wszystkie dla siebie. Samolubne to zachowanie. Jesteś z siebie dumna?
Odpisz
29 maja 2022, 09:20
@Nocta: wiesz, niektórzy siedzą do piątej rano i się uczą, potem godzina dwie snu i do szkoły
Odpisz
29 maja 2022, 11:28
@Loginamika04: szczerze to chyba bym umarła ;-; moim priorytetem jednak jest sen. Ale mam to szczęście, że nie musiałam chodzić do szkoły w Polsce. Słuchając historii ile to pracy i zakuwania to podejrzewam, że bym zwyczajnie nie zdała
Odpisz
29 maja 2022, 11:30
@Nocta: a gdzie ty w takim razie do szkoły chodziłaś
Odpisz
29 maja 2022, 11:48
@Loginamika04: w Anglii
Odpisz
29 maja 2022, 12:03
@Nocta: U fajnie. Też bym chciała. A jak tam jest?
Odpisz
29 maja 2022, 15:23
@Loginamika04:
Plusy
- nie ma, że się nie zda do następnej klasy
- klasy są dzielone na poziom ucznia - więc możesz trafić do klasy, gdzie więcej pomocy będzie się otrzymywało i będzie się miało łatwiejsze egzaminy (ale ma się wtedy limit, że nie można dostać oceny wyższej niż podstawowe minimum), można być w klasie normalnej, a można też być w klasie gdzie uczniowie dostają wyższy poziom i trudniejsze zadania
- 6 lekcji dziennie codziennie więc ma się normalną rutynę
- łatwiejszy poziom niż w Polsce, bez wykuwania rzeczy od deski do deski
- możliwość wybrania sobie trzech dodatkowych przedmiotów - czyli robisz angielski, matematykę biologię, chemię, fizykę, język hiszpański lub francuski (który wolisz), religie/etykę, wf + masz do wyboru 3 przedmioty które cię interesują. Ja na przykład robiłam taniec, grafikę komputerową z technologią produkcji oraz ehh... Coś tam jeszcze, dawno to już nie pamiętam. A i jeszcze dali mi możliwość napisania egzaminu z polskiego
Neutralne
- Każda szkoła ma swój własny mundurek z logiem szkoły
Minusy
- (przynajmniej w mojej szkole) mieli wylane na rasizm
- w wieku 16 lat wybiera się A-levels (kontynuacja nauki tylko że wybierasz tylko 4 przedmioty jakie chcesz robić) albo BTEC (taka zawodówka) i z personalnego doświadczenia skok między normalna nauką a A-level jest jak kubeł zimnej wody. Nagle z najlepszej osoby w swojej klasie z matmy przeskoczylam na poziom gdzie się okazało, że przez to, że nie byłam w klasie najwyższego poziomu to brakowało mi podstaw niektórych
- Poziom twojej klasy jednego przedmiotu jest zależny od innego. Masz 3 etapy i każdy etap jest podzielony na 4. Czyli możesz mieć klasę Średni poziom:2 to musisz dostać się do Średni poziom:1 żeby móc przejść do Wyższy poziom:4. No i podczas kiedy z wszystkich przedmiotów chcieli żebym trafiła do wyższego poziomu, nie mogłam do niego się dostać bo nauczycielka z Angielskiego trzymała mnie na siłę w Średnim poziomie bo uważała, że nie podołam w wyższym poziomie '3'
Odpisz