Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Iwo_Gal

9 maja 2023, 18:22

Ja to tylko tu zostawie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar Nanook

15 maja 2023, 17:48

PiS mi płaci 80 groszy za każde 100 słów, więc muszę zapełniać komentarze ścianą tekstu.

Nie no, w pracy mi się nudziło po prostu xd

Avatar piotrkacz

Edytowano - 15 maja 2023, 17:50

@Nanook: odnośnie Jego postawy, niestety nasz kraj jest trochę podzielony na dwa obozy: PiS i PO (zwłaszcza wśród starszych), sprzyja temu podział telewizji
TVP - pro-PiS
TVN - anty-PiS
TV jako jedno z głównych mediów ma duże znaczenie, według mnie publiczna powinna być niezależna, no ale wiadomo, żaden rząd tego nie wprowadzi

Niestety mało jest ludzi jak Ty, którzy patrzą w pierwszej kolejności na statystyki

Avatar Luksio28

14 maja 2023, 18:48

Po trupach do celu

Avatar ptasznik5

9 maja 2023, 13:45

*Tu wstaw Mercy z overwatcha wystawiającą rękę a na jej głowie wstaw logo Konfederacji*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar ptasznik5

9 maja 2023, 19:41

@IkarAviator: arigato

Avatar Jestem_fajny

11 maja 2023, 07:35

@ptasznik5: Obawiam się, że tutaj pomoże tylko PPPP.

Avatar Mythe

10 maja 2023, 10:06

Ludzie którzy myślą tak jak twórca tego mema to dość spory problem. Zaraz ktoś napisze, bo inne kraje też mają inflację, bo była pandemia. Tylko, ze wykresy trzeba umieć czytać. I potem są maniacy, co porównają nas do Węgier (chyba to juz się stało) zamiast to Niemiec (które mają dużo mniejszą inflację), a pandemia tez ich dotyczyła. Drukowanie pieniędzy to problem, duży problem. Tylko większość z Was nie prowadzi firmy, więc nie widzi, że podnoszą Ci ZUS o dużo (w zależności od rodzaju działalności) - ale zrobili z tego kolejny podatek. Jak było PO (a byłem już pełnoletni wtedy, bo głosowałem na nich), to było zupełnie inaczej - tylko ludzie nie pamiętają, nie pamiętają czasów jak nie było autostrad, nie pamiętają czasów jak zwykłe drogi nie miały nawet pobocza, w miastach była dziura na dziurze (tak - gorzej niż teraz), nie pamiętają, że w urzędach nic się nie dało załatwić (a za czasów PO to się znacznie poprawiło - teraz PIS znów to psuje), nie pamiętają, że ludzie kiedyś bali się policji i oni to naprawili i przez wiele lat policja odzyskiwała swoje znaczenie/ szacunek obywateli i ludzie się jej nie bali (co teraz PIS niszczy) itd... PIS zrobił "audyt" PO i nic nie udowodnili, a nadal gadają, że to wina PO, że kradli itd.. Po 89 roku nie było innego rządu co leciał tak w ch.... jak PIS. Kradną, rozwalają państwo, rzucają grosza ludziom i ludzie jakimś cudem dalej na nich głosują. To całe 500 zł które dostawali na początku, jest już nic nie warte - i nie przez pandemię, ale przez drukowanie hajsów, które nie mają pokrycia w wartości. Różnica jest taka, że jak jeszcze raz wygra PIS, ludzie, którzy sobie radzą wyjadą, zmniejszą się wpływy z podatków (tak nie mam w planach więcej wspierać tego darmozjadztwa) i nagle będzie oooo ale tu szaro i ponuro. I zamiast spojrzeć prawdzie w oczy, że to przez to, że głosowaliście na PIS, będziecie żyć w biedzie gadając "to wina PO". Oni też by kradli.

Avatar Jestem_fajny

10 maja 2023, 09:50

Polska polityka...

Avatar lordbaysel

9 maja 2023, 18:25

Ja rozumiem frustrację, też w Polsce żyję, ale op się nawdychał za dużo symetryzmu.

Avatar Murarzowa

9 maja 2023, 18:03

Imo niebieski jedzie szybciej

Avatar PyraJejanska

10 maja 2023, 22:22

@Murarzowa: pomijając sens polityczny, to chyba lepiej żeby jeździł szybciej. Wolałbym zostać szybko zabity niż powoli miażdżony jeszcze na żywca

Avatar Murarzowa

11 maja 2023, 02:12

@PyraJejanska: im wolniejszy tym więcej czasu żeby spie....ić

Avatar PyraJejanska

12 maja 2023, 21:06

@Murarzowa: Nie jeśli jesteś przywiązany do torów tho

Avatar Niemadrogi

9 maja 2023, 14:45

*tu wstaw Gerlata z Wiedźmina 3: Dziki Gon gry roku z tekstem "...jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."*

Avatar Schabowy_nie_mielony

9 maja 2023, 12:59

Wytłumacz ktoś

Avatar DorjanOllo

9 maja 2023, 13:01

@Schabowy_nie_mielony: PiS PO jedno zło, dźwignia nie zatrzymuje tego gówna na torach tylko zmoenia kolor

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar bedziemagik
Dodane przez: bedziemagik

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Brawo za czujność!

Szybki jak błyskawica

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka