memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 czerwca 2023, 23:51
rel
Odpisz
4 czerwca 2023, 13:32
@IkarAviator: Nie rel.
4 czerwca 2023, 14:54
@Figarus: REL.
2 czerwca 2023, 18:20
przeciez dress up me darling mialo zanimowane tylko 4 tomy mangi a to jest scena z 7/8 tomu (nie pamietam) jak
2 czerwca 2023, 18:23
@Egirl: weeb
2 czerwca 2023, 18:24
@FajnyCzuek: ok wiem że jestem weebem ale to jest ważne pytanie
2 czerwca 2023, 18:27
@Egirl: sprawdź jeszcze raz ile zanimowali i czy na pewno wszystkie są dostępne w "tej" wersji językowej
2 czerwca 2023, 18:42
@Egirl: Czemu masz kał na profilowym?
2 czerwca 2023, 18:44
@FajnyCzuek: Czemu masz kał na profilowym?
2 czerwca 2023, 18:45
@CWIRRED2:
2 czerwca 2023, 19:02
@CWIRRED2: Czemu masz kał na profilowym?
2 czerwca 2023, 19:05
3 czerwca 2023, 22:32
@CWIRRED2: ŁOO ŚWIRRED żyje
4 czerwca 2023, 05:48
@CWIRRED2: co się ich czepiasz przecież nie mają twojej twarzy na profilowy
4 czerwca 2023, 06:58
a bo to jeden kał istnieje ba świecie?
4 czerwca 2023, 07:00
@Kolo_killer: w tym wątku istnieje dokładnie jeden
4 czerwca 2023, 07:07
nie kłam, a co ze mną?
4 czerwca 2023, 08:02
@Kolo_killer: co z tobą? a co ma być?
4 czerwca 2023, 08:44
jeszcze raz przeczytaj wątek
4 czerwca 2023, 08:35
Wiem że to jest zapewnie w 100% poprawne gramatycznie, ale dziwnie boli w oczy słowo "udzielając"
2 czerwca 2023, 18:28
Bo zdobyć to jest najtrudniej, potem z górki
2 czerwca 2023, 18:26
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2023, 23:51
rel
Odpisz
4 czerwca 2023, 13:32
@IkarAviator: Nie rel.
Odpisz
4 czerwca 2023, 14:54
@Figarus: REL.
Odpisz
2 czerwca 2023, 18:20
przeciez dress up me darling mialo zanimowane tylko 4 tomy mangi
a to jest scena z 7/8 tomu (nie pamietam)
jak
Odpisz
2 czerwca 2023, 18:23
@Egirl: weeb
Odpisz
2 czerwca 2023, 18:24
@FajnyCzuek: ok wiem że jestem weebem ale to jest ważne pytanie
Odpisz
2 czerwca 2023, 18:27
@Egirl: sprawdź jeszcze raz ile zanimowali i czy na pewno wszystkie są dostępne w "tej" wersji językowej
Odpisz
2 czerwca 2023, 18:42
@Egirl: Czemu masz kał na profilowym?
Odpisz
2 czerwca 2023, 18:44
@FajnyCzuek: Czemu masz kał na profilowym?
Odpisz
2 czerwca 2023, 18:45
@CWIRRED2:
Odpisz
2 czerwca 2023, 19:02
@CWIRRED2: Czemu masz kał na profilowym?
Odpisz
2 czerwca 2023, 19:05
@CWIRRED2: Czemu masz kał na profilowym?
Odpisz
3 czerwca 2023, 22:32
@CWIRRED2: ŁOO ŚWIRRED żyje
Odpisz
4 czerwca 2023, 05:48
@CWIRRED2: co się ich czepiasz przecież nie mają twojej twarzy na profilowy
Odpisz
4 czerwca 2023, 06:58
a bo to jeden kał istnieje ba świecie?
Odpisz
4 czerwca 2023, 07:00
@Kolo_killer: w tym wątku istnieje dokładnie jeden
Odpisz
4 czerwca 2023, 07:07
nie kłam, a co ze mną?
Odpisz
4 czerwca 2023, 08:02
@Kolo_killer: co z tobą? a co ma być?
Odpisz
4 czerwca 2023, 08:44
jeszcze raz przeczytaj wątek
Odpisz
4 czerwca 2023, 08:35
Wiem że to jest zapewnie w 100% poprawne gramatycznie, ale dziwnie boli w oczy słowo "udzielając"
Odpisz
2 czerwca 2023, 18:28
Bo zdobyć to jest najtrudniej, potem z górki
Odpisz
2 czerwca 2023, 18:26
Odpisz