@Darwidx: Bo są moimi braćmi, tak jak i wszyscy ludzie.
Btw. zaskoczyłeś mnie, nie sądziłam że można rozumieć cytat z Biblii w ten sposób że to cytująca osoba wypowiada te słowa we własnym imieniu.
@Anantashesha: Masz najbardziej powalone komentarze z osób, które będą chciały mi odpisać. Co z tego, że będę zaczepiał sobie jakieś trolle jeśli równie dobrze mógłbym gadać do ściany ?
Nwm czemu to robie ale założyłem sobie 2 konta na Redicie by robić to samo z tamtymi ludźmi, szukam komentarzy z największą liczbę strzałek w dół i spamuje głupie interpretacje ich własnych tekstów.
Chodzi o to, że 26 lipca olimpiada w paryżu więc można migrantów traktować tak jak bezdomnych w stanach (i tak lepiej, bo tam to by policja rozpędziła po prostu)
Podwalili mój pomysł, pierwsza pisałam aby śmieci (imigrantów, aktywistów porypanych, ukry i kacapów, no i żydów oczywiście) palić, to będzie mniejszy problem z opałem, energią, no i trochę czystki się zrobi.
Covid był takim pomysłem, ale nie wypalił dobrze
Komentarze
Odśwież14 lipca 2024, 20:23
Mateusza 25, 40
>A Król im odpowie: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili".<
Odpisz
15 lipca 2024, 01:14
@Anantashesha: Jesteś bezdomna ?
Odpisz
15 lipca 2024, 09:36
@Darwidx: Nie, skąd ten pomysł?
Odpisz
15 lipca 2024, 13:52
@Darwidx: Skoro sama stawiasz ten cytat bez kontaktu brzmi to jakbyś nazywała bezdomnych swymi braćmi, a więc jakoby tą samą grupą.
Odpisz
15 lipca 2024, 17:37
@Darwidx: Bo są moimi braćmi, tak jak i wszyscy ludzie.
Btw. zaskoczyłeś mnie, nie sądziłam że można rozumieć cytat z Biblii w ten sposób że to cytująca osoba wypowiada te słowa we własnym imieniu.
Odpisz
16 lipca 2024, 13:48
@Anantashesha: Nie było kontekstu a i tak już całą noc szukałem twoich komentarzy dla jaj więc to było już naciągane, sorry.
Odpisz
16 lipca 2024, 15:38
@Darwidx: Aha xD
Widzę że jestem wyjątkowa ;)
Odpisz
16 lipca 2024, 18:30
@Anantashesha: Masz najbardziej powalone komentarze z osób, które będą chciały mi odpisać. Co z tego, że będę zaczepiał sobie jakieś trolle jeśli równie dobrze mógłbym gadać do ściany ?
Nwm czemu to robie ale założyłem sobie 2 konta na Redicie by robić to samo z tamtymi ludźmi, szukam komentarzy z największą liczbę strzałek w dół i spamuje głupie interpretacje ich własnych tekstów.
Odpisz
16 lipca 2024, 18:36
@Darwidx: Ciekawe hobby :)
Odpisz
12 lipca 2024, 08:52
Chodzi o to, że 26 lipca olimpiada w paryżu więc można migrantów traktować tak jak bezdomnych w stanach (i tak lepiej, bo tam to by policja rozpędziła po prostu)
Odpisz
12 lipca 2024, 09:10
@Kolo_killer: tak właściwie olimpiada to okres przygotowań sportowców do igrzysk olimpijskich 🤓👆
Odpisz
12 lipca 2024, 09:13
twoje profilowe jest jak czerwony wiewiór, twój argument jest nieważny
Odpisz
14 lipca 2024, 20:22
@Kolo_killer: @Hamczurk: Tak właściwie to nie jesteśmy w starożytnej Grecji, a słowa zmieniają swoje znaczenie.
Odpisz
15 lipca 2024, 08:04
@Kolo_killer: a wiesz kto jeszcze ma profilowe jak czerwony wiewiur?CZERWONY WIEWIUR!!!
Odpisz
15 lipca 2024, 07:58
J...ć CPK ale elektrownia atomowa jak chcą byśmy węgla niekopali jest potrzebna.
Odpisz
14 lipca 2024, 22:29
Podwalili mój pomysł, pierwsza pisałam aby śmieci (imigrantów, aktywistów porypanych, ukry i kacapów, no i żydów oczywiście) palić, to będzie mniejszy problem z opałem, energią, no i trochę czystki się zrobi.
Covid był takim pomysłem, ale nie wypalił dobrze
Odpisz
14 lipca 2024, 21:36
Będą ich palili w elektrowniach cieplnych lub używali jako niewolników?
Odpisz
12 lipca 2024, 09:17
Baza
Odpisz