Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Gooddude

24 lutego 2025, 10:07

Myślisz że polski jest interesujący? Źle! Pozytywizm nadciąga!

Avatar rumcajschr

Edytowano - 24 lutego 2025, 10:12

K*rwa, dosłownie. Ale "Lalka" jest dosyć KLAWA, nbk

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2025, 10:14


Pozytywizm jest klawy i przynajmniej można go normalnie czytać (przynajmniej w większości).

Avatar rumcajschr

24 lutego 2025, 10:17

Czytanie 5 stron powieści pozytywistycznej (to dalej opis schowka woźnego) vs czytanie 50 stron dramatu romantycznego (schiza na schizie, baza na bazie, schiza baza, baza schiza):

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2025, 10:18

@rumcajschr:
Meh. Na odwrót

Avatar
Gooddude

24 lutego 2025, 10:19

@rumcajschr: mówisz tak tylko dlatego że Wokulski był pozytywnym romantykiem 💔

Avatar rumcajschr

24 lutego 2025, 10:21

Że dramat romantyczny ma 5-stronicowy opis schowka? Cdk

Avatar rumcajschr

24 lutego 2025, 10:22

To jest... Prawda

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2025, 10:27

@rumcajschr:
Nie. Że pozytywizm jest ciekawszy

Avatar
Gooddude

24 lutego 2025, 10:29

ja kiedy ziutki znowu gadają o pieniądzach i pracy
(Serio, w romantyzmie przynajmniej można było poczytać o nieudanym zamachu na cara, dissa na Boga itd)

Avatar rumcajschr

24 lutego 2025, 10:29

🧢

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2025, 10:32


Wiesz, w pozytywizmie też masz takie rzeczy.

Avatar
Gooddude

24 lutego 2025, 10:33

ale romantyczne lepsze bo są romantyczne i nie ma opisów na 30 stron bo... no nie ma opisów xd

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2025, 10:34


Cóż...

No właśnie są. Chociażby chyba najbardziej znany opis bigosu z Pana Tadeusza

Avatar SirPentious

24 lutego 2025, 10:36

@rumcajschr: Są dobre powieści pozytywistyczne jak i złe dramaty romantyczne
Żadna epoka nie jest czarno-biała, i w każdej można znaleźć i perełki, jak i szrot

Avatar rumcajschr

24 lutego 2025, 10:37

"Pan Tadeusz" akurat ssie 🚬

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2025, 10:38

@rumcajschr:
Przynajmniej tu się zgadzamy 🚬

Avatar Zloty_bambus

7 marca 2025, 20:53

jestem po stronie Pozytywizm>romantyzm

Niema to jak wielowiekowy konflikt kulturalny.

Avatar IkarAviator

24 lutego 2025, 11:40

Funfact: ktoś dał mema w komentarzach, w ktorym Mickiewicz mówił "Czy ktoś powiedział... bigosik?". Chciałem odpowiedzieć i zedytowałem Mickiewicza tworząc "Absolute bigosik". Niestety zgubiłem wątek i było mi baaaardzo smutno z tego powodu :c. Zapostowałem więc to jako osobny meme z innym kontekstem i cieszę się, że zostało podłapane ^^

Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Fredka135
Dodane przez: Fredka135

A, okej

Phi!

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Powodzenia

Z klasą się trzeba urodzić

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka