Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Phi!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Powodzenia
Z klasą się trzeba urodzić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2025, 10:07
Myślisz że polski jest interesujący? Źle! Pozytywizm nadciąga!
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2025, 10:12
K*rwa, dosłownie. Ale "Lalka" jest dosyć KLAWA, nbk
Odpisz
24 lutego 2025, 10:14
Pozytywizm jest klawy i przynajmniej można go normalnie czytać (przynajmniej w większości).
Odpisz
24 lutego 2025, 10:17
Czytanie 5 stron powieści pozytywistycznej (to dalej opis schowka woźnego) vs czytanie 50 stron dramatu romantycznego (schiza na schizie, baza na bazie, schiza baza, baza schiza):
Odpisz
24 lutego 2025, 10:18
@rumcajschr:
Meh. Na odwrót
Odpisz
24 lutego 2025, 10:19
@rumcajschr: mówisz tak tylko dlatego że Wokulski był pozytywnym romantykiem 💔
Odpisz
24 lutego 2025, 10:21
Że dramat romantyczny ma 5-stronicowy opis schowka? Cdk
Odpisz
24 lutego 2025, 10:22
To jest... Prawda
Odpisz
24 lutego 2025, 10:27
@rumcajschr:
Nie. Że pozytywizm jest ciekawszy
Odpisz
24 lutego 2025, 10:29
ja kiedy ziutki znowu gadają o pieniądzach i pracy
(Serio, w romantyzmie przynajmniej można było poczytać o nieudanym zamachu na cara, dissa na Boga itd)
Odpisz
24 lutego 2025, 10:29
🧢
Odpisz
24 lutego 2025, 10:32
Wiesz, w pozytywizmie też masz takie rzeczy.
Odpisz
24 lutego 2025, 10:33
ale romantyczne lepsze bo są romantyczne i nie ma opisów na 30 stron bo... no nie ma opisów xd
Odpisz
24 lutego 2025, 10:34
Cóż...
No właśnie są. Chociażby chyba najbardziej znany opis bigosu z Pana Tadeusza
Odpisz
24 lutego 2025, 10:36
@rumcajschr: Są dobre powieści pozytywistyczne jak i złe dramaty romantyczne
Żadna epoka nie jest czarno-biała, i w każdej można znaleźć i perełki, jak i szrot
Odpisz
24 lutego 2025, 10:37
"Pan Tadeusz" akurat ssie 🚬
Odpisz
24 lutego 2025, 10:38
@rumcajschr:
Przynajmniej tu się zgadzamy 🚬
Odpisz
7 marca 2025, 20:53
jestem po stronie Pozytywizm>romantyzm
Niema to jak wielowiekowy konflikt kulturalny.
Odpisz
24 lutego 2025, 11:40
Funfact: ktoś dał mema w komentarzach, w ktorym Mickiewicz mówił "Czy ktoś powiedział... bigosik?". Chciałem odpowiedzieć i zedytowałem Mickiewicza tworząc "Absolute bigosik". Niestety zgubiłem wątek i było mi baaaardzo smutno z tego powodu :c. Zapostowałem więc to jako osobny meme z innym kontekstem i cieszę się, że zostało podłapane ^^
Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy!
Odpisz