Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Abalella

14 stycznia 2020, 10:41

A Geralt jest Tsundere

Avatar Kojot23

13 stycznia 2020, 19:15

Może i tekst dobrze brzmi po japońsku... Ale wokalista on nie ma talentu

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2020, 21:26

@Kojot23: Może śpiewa tak celowo?

Avatar Kojot23

14 stycznia 2020, 08:06

czy słuchałeś innych wersji językowych tej piosenki ? Jeśli nie to polecam bo w większości trzymają się tego tonu jak w angielskim

Avatar szyper2006

13 stycznia 2020, 22:54

Stworzono śląską wersję i jest zajebista

Avatar MineDan

13 stycznia 2020, 19:38

Wolę polską wersję

Avatar Ajezon64

13 stycznia 2020, 19:33

Czy tylko mi ten jeden filmik na całym jeja się nie ładuje?

Avatar Grandsoniusz

12 stycznia 2020, 15:16

Po japońsku wszystko brzmi lepiej, według mnie

Avatar Terhert

12 stycznia 2020, 16:48

@Grandsoniusz: Posłuchaj pieśni religijnych po japońsku to zmienisz zdanie

Avatar Grandsoniusz

12 stycznia 2020, 16:54

@Terhert: czy ty mi rzucasz wyzwanie jejaku?

Avatar Terhert

12 stycznia 2020, 17:06

@Grandsoniusz: Indeed

Avatar Grandsoniusz

12 stycznia 2020, 17:39

@Terhert: A więc czego mam posłuchać najpierw?

Avatar Grandsoniusz

12 stycznia 2020, 20:12

@Terhert:
Yatta wpada w ucho i ma przyjemny rytm, a co najważniejsze, wciąż sądzę że japoński na równi z czeskim, polskim i łaciną jest pięknym językiem.

Avatar pawlik5556

13 stycznia 2020, 22:48

@Grandsoniusz: japoński dubbing wiedźmina jest nieporównywalnie gorszy od oryginalnego angielskiego, wszystko brzmi jak anime przez formę narracji i rodzaj gatunku pomimo tego, że kocham japoński i się go uczę to nadal uważam że ten język ma swoje plusy jak i minusy.

Avatar baarts

14 stycznia 2020, 08:10

@pawlik5556: ale angielski jest ch*jowy

Avatar pawlik5556

14 stycznia 2020, 09:19

@baarts: nie jest, jest znacznie lepszy od polskiego dubbingu, czy też właśnie japońskiego. A jak sam język ci nie pasuje, trudno, ja tylko mówię który dubbing ma najlepszy charakter i najbardziej oddaje głosy postaci.

Avatar baarts

14 stycznia 2020, 10:44

@pawlik5556: Głos geralta tak samo ch*jowy jak w grze, szeptają jakby mama obok w pokoju była

Avatar
Assasin_Creed

12 stycznia 2020, 14:36

Jaskier Waifu swoim gwiżdzeniem może zabić człowieka a nawet Wiedźmina

Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 12 stycznia 2020, 14:39

Jak tak teraz myślę to mogłem zrobić earrape z końcówki.

Avatar
Assasin_Creed

12 stycznia 2020, 14:45

@Slenderowiec2012: Dobry Pomysł:D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Totalnie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To będzie bolało

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka