Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zul_spod_biedry

27 maja 2020, 09:32

Tak naprawdę to psy na froncie często bały się dźwięków czołgu i uciekały do swoich panów, wysadzając ich w powietrze. W sumie zasłużyli, jak skazują psy na śmierć

Avatar Krowochochla

27 maja 2020, 10:00

@Zul_spod_biedry: A to nie tak, że uczyli je włazić pod czołgi na swoich maszynach, to one na froncie też się pchały pod własne?

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2020, 10:25

@Krowochochla: o ile pamiętam, to polegało na tym, że Niemcy używali diesla jako paliwo do czołgów, więc psy pamiętając ten zapach zamiast innych paliw biegły do tych właśnie, (czyli "swoich") czołgów i je wysadzały w powietrze.

Avatar Krowochochla

27 maja 2020, 10:34

To wytłumaczenie ma sens, dzięki.

Avatar Zul_spod_biedry

27 maja 2020, 10:38

ja słyszałem też że wygładzali psy i rzucali jedzenie pod czołg

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2020, 10:39

@Zul_spod_biedry: no w każdym razie nie było to moralne

Avatar Zul_spod_biedry

27 maja 2020, 10:41

Mało tego, słyszałem nawet że Niemcy zabierali duże psy do ich właścicieli i zabierali je na wojnę, lecz nie jestem pewien czy to prawda

Avatar baarts

1 czerwca 2020, 08:08

Niemcy nie lubią moralności

Avatar Ameron

Edytowano - 1 czerwca 2020, 14:21

@Zul_spod_biedry: no spoko, skazanie człowieka na śmierć na wojnie nie jest tak złe jak skazanie psa na śmierć w jakiejś operacji.

Avatar Zul_spod_biedry

1 czerwca 2020, 14:53

@Ameron: Bądźmy szczerzy, każde państwo skazuje wojną ludzi na śmierć, ale robienie tego z psami to już naprawdę przesada

Avatar Krowochochla

1 czerwca 2020, 15:08

@Ameron: Z tą różnicą że większość armii dawała ludziom broń i kazała strzelać; umarłeś - trudno, żyjesz - masz szczęście. Natomiast wspomniane psy byli jak japońscy kamikadze, z tym, że kamikadze mieli świadomość tego co się dzieje.

Avatar
Konto usunięte

22 września 2020, 08:15

@Zul_spod_biedry: jest na odwrót, to właśnie dzisiejsze psy tylko niektóre sie boją wybuchów

Avatar Ameron

22 września 2020, 15:45

@Krowochochla: A psy nie mają świadomości w ogóle XD
Tylko instynkt.

Avatar Veilla

2 czerwca 2020, 03:13

Taka różnica, że psy podczas II WŚ wysadzały czołgi ładunkami wybuchowymi przyczepionymi do własnego ciała. Ostatnio oglądałam film na ten temat "obrońca". Polecam

Avatar suzeJ

1 czerwca 2020, 08:54

Avatar Sergiusz1234

27 maja 2020, 08:56

Jak z ludźmi, wychowane na mieczaków

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2020, 09:03

@Sergiusz1234: mieczak to jakiś rodzaj wojownika, który walczy mieczem?

Avatar abecedefg

27 maja 2020, 09:17

Tak

Avatar abecedefg

27 maja 2020, 09:18

łuczak

Avatar Nuzjn

27 maja 2020, 08:59

Ogólnie to też się bały tylko były bardziej przyzwyczajone bo pomagały na froncie więc się przyzwyczaiły do tych hałasów

Avatar Oldjedai

Edytowano - 27 maja 2020, 08:56

Wg mnie u Chemsa powinno być
"Boję siem bumrzy pomocy"
Ale wgóregłos masz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Nigdy na to nie wpadną

Niegrzeczny Oskarek

Były nóżki, nie ma nóżek

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka